понеділок, 11 грудня 2017 р.

Робота з поштовим клієнтом

Поштові клієнти – це програми, за допомогою яких ви можете користуватися декількома адресами електронної пошти одночасно, а також отримувати повідомлення з будь-якої поштової скриньки одразу після його надходження на неї та відправляти, коригувати пошту. Щоб отримати можливість користуватися цією службою, ви маєте завести на поштовому сервері скриньку з певною адресою. Знаючи її, інші користувачі зможуть надсилати вам повідомлення не лише з текстом, а й із зображеннями та іншими вкладеними файлами. Для читання та надсилання електронних листів зазвичай використовують програму-клієнт електронної пошти, зокрема Outlook Express, The Bat!
Для підключення адреси електронної пошти в програму вам потрібно створити обліковий запис, ввести адесу та пароль поштової скриньки, протокол сервера вхідних повідомлень та доменні імена  серверів вихідних і вхідних повідомлень пошти. В поштовому клієнті можна мати безліч поштових адрес і облікових записів. Для різних користувачів. Кожен обліковий запис(користувач програми) може бути захищений паролем.
Іноді на вашу поштову скриньку приходить спам, можете його просто ігнорувати, а можна поставити в налаштуванні пошти міцніші вимоги до спам-ботів.
 Спамом називають рекламні брошури, що підкидують у наші поштові скриньки. Це листи рекламного характеру.

вівторок, 5 грудня 2017 р.

Елетронне листування. Хмара тегів


Етикет електронного листування

1.Пишіть коротко, чітко і зрозуміло. Використовуйте короткі речення та короткі абзаци. Речення мають висловлювати закінчену думку. Викладайте думки у логічній послідовності.
2. Стежте за своєю мовою. Перевіряйте правильність написання слів та граматичних конструкцій. Ніколи не виправляйте помилок у чужих електронних листах.
3. Уникайте жартів. Без відповідних жестів, пози, тону голосу (які відсутні при електронному спілкуванні) те, що вам здається смішним, може бути розцінене адресатом як "плоске", а ще гірше — вороже чи образливе.
4. Використовуйте зручний для читання формат: друкуйте в інтервалі один; між абзацами робіть інтервал два.
5. Використовуйте як малі, так і великі  літери. Такий текст читати легше, ніж написаний лише малими або тільки великими літерами. Уникайте використання великих літер для виділення головної думки.
6. Використовуйте адекватне, відповідне звертання до особи, якій направляєте лист: електронний діловий лист має в усьому бути діловим та відображати ваш професіоналізм.
7. Уникайте прийнятих у неформальному електронному спілкуванні скорочень та "смайликів" , вони більше підходять для листування з вашими друзями та приятелями.
8. Завжди підписуйте свої електронні листи. Ви можете створити автопідпис у своїй програмі електронних листів: ваше ім'я, назва вашої компанії, відповідні адреса, телефон та номер електронної пошти будуть автоматично з'являтися у кінці кожного вашого листа.
9. Не надсилайте довгих додатків до ваших листів. Якщо вам необхідно відправити великий обсяг матеріалу, зв'яжіться з адресатом та з'ясуйте, чи слід відправляти цей матеріал електронною поштою .
10. Відправляйте електронні листи лише тоді, коли в цьому є реальна потреба. Не закидайте комп'ютери колег, ділових партнерів та клієнтів неважливими і непотрібними повідомленнями. Наприклад, не варто відправляти колезі електронний лист з повідомленням про те, що ви передаєте йому меморандум. Однак якщо ви очікуєте від колеги відповіді на переданий йому меморандум до певної дати і не отримали її вчасно, абсолютно допустимо надіслати йому електронний лист з нагадуванням.